*** 62 mkw, 2023, ostatnie piętro !!! ***

Mieszkanie na sprzedaż
795 000 PLN , Pow. 61,28 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61,28 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Lublin Węglinek , Jantarowa
Rok budowy:
2023
Piętro:
8 na 8
Numer oferty:
298184
Cena za m2:
12 973 PLN
Mam przyjemność zaproponować piękne mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się na najwyższej kondygnacji, co pozwala na niesamowity widok z narożnego balkonu. Mieszkanie o powierzchni ponad 61 mkw to przestronne i rozkładowe mieszkanie, które można dostosować według własnych potrzeb i preferencji (stan deweloperski).

Duże okna i drzwi balkonowe w mieszkaniu pozwalają na wpadanie naturalnego światła, co wpływa pozytywnie na komfort i atmosferę wewnętrzną. Do mieszkania przynależy również piękny i przestronny balkon o powierzchni 26,55 mkw, który zapewnia dodatkową przestrzeń do wypoczynku i relaksu.

Cena mieszkania zawiera mieszkanie o powierzchni 61,28 mkw oraz balkon. Dodatkowo, istnieje możliwość dostępu do dwóch miejsc postojowych w garażu pod budynkiem, dobrze usytuowanych. Ponadto, do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 5,77 mkw w ustronnym miejscu.

Mieszkanie zostanie oddane do użytku w IV kwartale 2023 roku, co daje czas na planowanie aranżacji wnętrza i przeprowadzenie ewentualnych zmian według własnych upodobań. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie piękne widoki, przestrzeń i spokój, ale jednocześnie chcących mieć łatwy dostęp do różnych udogodnień i atrakcji w mieście.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji na temat tego wspaniałego mieszkania.

Michał Drzymała, tel. 531990187


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Nieprawidłowy adres E-mail