Apartamenty w Litevski ArtResidence

Mieszkanie na sprzedaż
Zapytaj o cenę
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Lublin Śródmieście
Numer oferty:
439230
Cena za m2:
Zapytaj o cenę
Litevski ArtResidence to prestiżowa inwestycja realizowana w ścisłym centrum Lublina, tuż przy Placu Litewskim.Nowoczesny 4-piętrowy budynek mieszkalno-usługowy z dwupoziomowym garażem podziemnym charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia z użyciem szlachetnych materiałów i najnowszych rozwiązań technicznych.

 

Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że Litevski ArtResidence to idealne miejsce do zamieszkania w centrum miasta.Na sprzedaż dostępne są apartamenty o powierzchni od 63 do 145 m2 o wyjątkowej wysokości 3m.Atrakcyjna cena!Po szczegółowe informacje zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź do biura.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Nieprawidłowy adres E-mail