Super inwestycja- idealna pod BOOKING

Mieszkanie na sprzedaż
439 000 PLN , Pow. 28,70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
28,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Lublin Czechów , Kameralna
Rok budowy:
2026
Piętro:
4 na 7
Numer oferty:
417259
Cena za m2:
15 296 PLN
Nowy Czechów to inwestycja szczególna na mapie Lublina, zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie.
Najnowsza inwestycja spółki Immobilia to 246 wyjątkowych i nowoczesnych apartamentów, zlokalizowanych w jedenastokondygnacyjnym budynku, w zielonej i cichej okolicy, doskonale skomunikowanej z całym miastem.

Nowy Czechów to standard, jakiego w Lublinie jeszcze nie było! Nade wszystko cenimy sobie jakość, stawiamy na zrównoważone budownictwo i proekologiczne rozwiązania dlatego nasz budynek będzie pierwszą inwestycją mieszkaniową w Lublinie, która uzyska certyfikat BREEAM.

Lokalizacja to niewątpliwy atut inwestycji. Mieszkanie jakie proponuję to super opcja pod booking. Nowy Czechów powstaje przy ul. Kameralnej 3 w Lublinie - o krok od centrum, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych - parku o pow. ponad 1 ha, który Spółka Immobilia będzie miała przyjemność zrewitalizować. 

Inwestycja wpisuje się w nurt osiedla „15 minutowego”, z bogatym zapleczem handlowo - usługowym. W okolicy znajdują się: uczelnie wyższe, szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy spożywcze, galerie handlowe, przychodnie lekarskie, przystanki autobusowe oraz tereny zielone. Do każdego z tych miejsc dostaniemy się w kilka minut spacerem. Nowy Czechów to efektywnie wykorzystana przestrzeń.
To osiedle kompletne i kompleksowe; to miejsce idealne do zamieszkania, gdzie wszystko co jest potrzebne, jest w zasięgu ręki, a wszystko to zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.


Do wybranych mieszkań dostępne są miejsca postojowe w cenie 50 000 zł.

Osoby zainteresowane zapraszam na prezentację. Na wszelkie dodatkowe pytanie odpowiem na spotkaniu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Nieprawidłowy adres E-mail