3,92 ha w Jaszczowie- 2 domy, piękna działka

Obiekt na sprzedaż
2 790 000 PLN , Pow. 39 200 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
39 200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Jaszczów
Numer oferty:
150552
Powierzchnia działki:
39 200 m2
Cena za m2:
71 PLN
Zapraszam do odkrycia tej wyjątkowej posiadłości, ukrytej w malowniczej okolicy Jaszczowa.
To miejsce emanuje spokojem i urokiem wiejskiego życia, oferując jednocześnie komfort i wygodę dwóch pięknych domów oraz przylegających terenów.

Pierwszy z domów, wykonany z drewna, zadziwia  tradycją i historią. Jego dębowe belki i solidne wykonanie przenoszą w czasy dworków ziemiańskich z pierwszej połowy XX wieku.
Z pięcioma pokojami, kuchnią, spiżarnią oraz łazienką i osobnym WC, zapewnia odpowiednią przestrzeń dla całej rodziny. Dwie urokliwe werandy dodają uroku i zapewniają doskonałe miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.

Drugim domem jest murowana rezydencja, o powierzchni około 400 m2, oferująca jeszcze więcej miejsca i luksusu. Z siedmioma pokojami, dwiema kuchniami, pralnią, dwoma łazienkami, dwoma WC, warsztatem i kotłownią olejową, zapewnia wygodę i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Wspaniałe wnętrza zostały utrzymane w doskonałym stanie technicznym i są gotowe do natychmiastowego zamieszkania.

Oprócz dwóch domów, na posiadłości znajduje się również cztery budynki gospodarcze o łącznej powierzchni 595 m2, zapewniające dodatkową przestrzeń do wykorzystania wedle potrzeb.

Całość jest otoczona pięknym ogrodem o powierzchni 3,2 hektara, który zapewnia prywatność i spokój. Liczne drzewa oraz starannie pielęgnowane krzewy ozdobne i drzewa owocowe dodają uroku i dostarczają świeżych owoców w sezonie.

Ta wyjątkowa posiadłość to idealne miejsce dla tych, którzy pragną cieszyć się wiejskim życiem w otoczeniu przyrody, nie rezygnując jednocześnie z wygody i luksusu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację, która pozwoli Państwu poznać to magiczne miejsce osobiście.
Nieprawidłowy adres E-mail