*** REZYDENCJA, Stary Wilanów ***

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
20 000 000,00 PLN , Pow. 1 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
1 100 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
10
Lokalizacja:
Warszawa Wilanów
Rok budowy:
2016
Liczba pięter:
2
Numer oferty:
511176
Powierzchnia działki:
1 320 m2
Cena za m2:
18 182,00 PLN
*** Na Sprzedaż Rezydencja w Wilanowie o Powierzchni Użytkowej 1100 m2 ***

Poziom niższy składa się z:
- garaż na 6 samochodów
- 2 łazienki z wc
- kuchnia
- 3 pokoje
- 2 pomieszczenia gospodarcze

Parter składa się z:
- salon z wyjściem na taras
- 4 pokoje
- taras
- łazienka z WC

Pierwsze piętro składa się z:
- 4 sypialnie, każda sypialnia posiada łazienkę 
- 2 balkony

Poddasze składa się z :
- 2 łazienki
- otwarta przestrzeń do własnej aranżacji 

Możliwe jest wydzielenie 2 mieszkań i lokalu użytkowego na parterze o pow. 150m2.

Michał Drzymała, tel.: 531990187.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Nieprawidłowy adres E-mail